Facebook

Jakość

Jakość

Jakość

Staramy się robić wszystko w największych rozmiarach, dlatego wzbogacamy stale ofertę, nieustannie szkolimy pracowników a także wciąż poszukujemy nowych pól działania. Może o tym świadczyć wychodzenie naprzeciw wszelkim potrzebom Klientów w postaci drukowania: reklam, książek, magazynów, broszur afiszy, plakatów, a także produktów opakowaniowych.

Drukarnia offsetowa obecnie daje największe możliwości realizowania różnych projektów, jakich się podejmujemy. Technologia cyfrowa, którą wdrożyliśmy, jest odpowiedzią na potrzeby rynku i nieustanny rozwój branży drukarskiej w Europie i na świecie a także, co najważniejsze, zapotrzebowanie ze strony Klientów poszukujących ekonomicznych rozwiązań.

Zawierzyliśmy technologii Xerox, co umożliwiło nam zarówno druk monochromatyczny, jak i kolorowy, zainwestowaliśmy także w oprogramowanie służce personalizacji (nadające indywidualnego charakteru książkom, zaproszeniom, dedykacjom) a obecnie, w ramach poszerzania oferty, jesteśmy w trakcie wdrażania systemu web–to–print, który umożliwi drukowanie fotoalbumów i fotokalendarzy. Maszyny, jakimi dysponujemy to: monochromatyczny Xerox Nuvera 144 wyposażony jest w technologię SmartPress Imaging oraz kolorową drukarką Xerox 700 z RIP-em FreeFlow DocuSP. To najnowsza technologia laserowa vixel, która wykorzystuje 32-wiązkowy laser o wysokiej rozdzielczości 2400 dpi. Nie zamierzamy spocząć na laurach i poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach, myślimy już o wdrażaniu kolejnych, nowatorskich rozwiązań, takich jak choćby wielkoformatowy druk UV, który możliwy będzie, gdy nasza drukarnia w Szczecinie rozbuduje hale, w których odbywa się proces produkcji.

Kontakt